Okna

Okna drewniane

Drewno to materiał uniwersalny i ponadczasowy, dlatego okna drewniane to dobry wybór na długie lata. Są funkcjonalne, estetyczne, dobrze izolują i chronią przed zimnem oraz hałasem. Stanowią również ozdobę każdego wnętrza. Naturalny kolor drewna dobrze komponuje się z nieograniczoną liczbą wariantów kolorystycznych oraz stylów aranżacyjnych.


Okna PVC

Atrakcyjna cena i niezwykła trwałośc sprawia, że okna PVC cieszą się dużą popularnością wśród klientów. Ich największą zaletą jest odporność na działanie czynników atmosferycznych oraz uszkodzenia mechaniczne. Dzięki zastosowaniu odpowiednich elementów wykazują wysokie parametry termoizolacyjne oraz akustyczne. Okna nie wymagają specjalnej konserwacji, a utrzymanie ich w czystości jest bardzo łatwe. Paleta kolorystyczna plastikowych okien jest bardzo bogata, co daje niemal nieograniczone możliwości aranżacyjne.


Okna aluminiowe

Okna aluminiowe to przede wszystkim nowoczesność i niezawodność. Spośród dostępnych na rynku rozwiązań okna te są najbardziej wytrzymałe i odporne na działanie czynników atmosferycznych. Plastyczność i podatność na formowanie aluminium sprawia natomiast, że można z niego uformować okna o różnych nietypowych rozmiarach i kształtach. Dobra izolacja cieplna oraz bezproblemowa pielęgnacja to dodatkowe zalety okien aluminiowych.