O nas

O nas

Siedziba naszej firmy mieści się w Mielcu, jednak obszar naszej działalności jest znacznie szerszy i obejmuje teren województwa podkarpackiego, małopolskiego i świętokrzyskiego. Jesteśmy otwarci także na Klientów z innych regionów Polski. Nasza działalność polega na wszechstronnej obsłudze Klienta w zakresie stolarki PCV, drewnianej i aluminiowej.

W naszej ofercie ponadto znajdą Państwo szeroki wybór drzwi zewnętrznych (drewnianych, kompozytowych, metalowych) i wewnętrznych (drewnianych, okleinowych, szklanych), bram garażowych i rolet zewnętrznych, systemów przesuwnych, parapetów, rolet materiałowych , żaluzji i wszelkich akcesoriów związanych ze stolarką otworową.

Współpracujemy z renomowanymi, polskim i firmami o ugruntowanej pozycji na rynku, wieloletnią tradycją i doświadczeniem. Oferujemy produkty najwyższej jakości. Kładziemy nacisk na profesjonalną i kompleksową obsługę Klienta oraz fachowy montaż naszych produktów. To co nas wyróżnia to świeże spojrzenie na branżę budowlaną i indywidualne podejście do każdego Klienta. Dokładamy wszelkich starań, aby Klienci traktowali wybór i zakup naszych produktów jako inwestycję na lata, która niepowtarzalnie odmieni ich domy i mieszkania.

OTWIERAMY DRZWI NOWYCH MOŻLIWOŚCI to motto naszej firmy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!