Drzwi zewnętrzne

Drzwi drewniane

Drewno jest surowcem ponadczasowym, wytrzymałym, a także przyjaznym dla środowiska. Dlatego opcja ta wybierana jest przez klientów ceniących klasyczny styl, komfort oraz naturalne rozwiązania. Skrzydła drewniane zapewniają mieszkańcom doskonałą barierę akustyczną oraz termoizolacyjną, a dodatkowo tworzą ciepły i urokliwy klimat. Odpowiednia pielęgnacja i systematyczna konserwacja drzwi gwarantuje ich niezawodność przez lata.


Drzwi Metalowe

Największa zaleta drzwi stalowych to wysokie parametry przeciwwyważeniowe, co sprawia, że w kwestii bezpieczeństwa są bezkonkurencyjne. Ich dodatkowych atutem jest trwałość, są bowiem niezwykle odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz niekorzystne działanie czynników atmosferycznych. Duży wybór wzornictwa pozwala na zastosowanie drzwi metalowych zarówno w nowoczesnych, jak i klasycznych budynkach.


Drzwi PVC

Drzwi wejściowe z PVC to rozwiązanie, które gwarantuje bezpieczeństwo oraz komfort termiczny i akustyczny. Wysoka jakość materiałów oraz zastosowanie innowacyjnych rozwiązań konstrukcyjnych sprawia, że są doskonałą ochroną przed włamaniem, hałasem oraz czynnikami atmosferycznymi. Bogata paleta kolorów sprawia, że drzwi wpasują się zarówno w nowoczesne, jak i tradycyjne budownictwo.


Drzwi Aluminiowe

Wejściowe drzwi aluminiowe to gwarancja wyjątkowej trwałości. Ich największą zaletą jest wysoka odporność na warunki atmosferyczne oraz uszkodzenia mechaniczne. Drzwi zachowują kolor, nie tworzą się na nich rysy i pęknięcia. Dzięki temu przez wiele lat wyglądają jak nowe, bez konieczności specjalnej konserwacji.

Nasza bogata oferta pozwala dopasować konkretny typ drzwi do indywidualnych potrzeb klienta.